Ankara Ucuz Rent a Car

Tatillerinizde, iş seyahatlerinizde zaman zaman araç ihtiyacı duyabilirsiniz. Araç kiralama firmasında en önemli nokta kiralama firmasının kurumsal, deneyimli ve köklü olmasıdır. Rent a car firmasından sözleşme yaparken bu hususa oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Araçlarının bakımı yapılmadan yola çıkaran firmalar, kimlik bilgilerini almadan araç teslim eden firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Sizden önce bu aracı kullanmış olan kötü niyetli kişilerin işlemiş olduğu suçlar daha sonra sizin başınızı belaya sokabilir. Bunun için en önemli husus araç kiralama firmasının güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Araç kiralama firmamız, başkentte bulabileceğiniz en güvenilir ve saygın firmalardan biridir. Zengin araç çeşitliliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterileri için araç bakımlarını düzenli olarak yapmakta ve yolcularının güvenliğini ön planda tutmaktadır.

Firmamızdan kiraladığınız araçla Türkiye’nin her yerine yapabileceğiniz seyahatlerinizin güvenli ve sağlıklı geçmesi için 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan müşteri hizmetleri ekibimiz her ana her yerde sizin yanınızda olacaktır. Araç Kiralama alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile firmamız her geçen günü büyümeye ve sizlere daha iyi hizmet vermeye devam edecektir.

21 yaşını doldurmuş ve 1 yıllık ehliyeti olan tüm müşterilerimiz firmamızla irtibata geçebilirler. Uzun yolculuklar için ikinci sürücü ihtiyaçlarınız için sözleşmemizde kayıt yaptırılması gerekmektedir. Bunun nedeni herhangi bir kaza durumu söz konusun olduğunda sadece sözleşmede kayıtlı olan kişinin yaptığı kazalarda araçlardaki kasko geçerli olmaktadır. Tag Rent a Car olarak kalite 1 şartımız.

Tag Rent a Car firmasından kiraladığınız araçlarımızda bulunun otomatik geçiş sistemi mekanizmaları ile otoban yolculuklarınızda geçiş yapabileceksiniz ve daha sonra tüm kullanımlarınız hesabınıza eklenebilecektir. İhtiyaç durumunuza göre araç modellerimizde ekonomik olanlarını, lüks olanlarını ya da ticari olanlarını seçebilmektesiniz.  Sürüş keyfi yaşama isteğinize göre düz veya otomatik vites seçimleri de yapabilirsiniz.

Araç Kiralama firmamız her zaman Ankara’nın bir numaralı firması olmaya ve her geçen gün geliştirdiği araç portföyü ve hizmet kalitesi ile müşterilerine aradığı tüm kurumsal hizmeti vermeye devam edecektir. Güven, kalite ve uygun fiyat garantisi ile vereceğimiz hizmetlerimizden yararlanmak için ekibimiz ile irtibat halinde olmanızı dileriz.

Tag Rent A Car olarak havalimanında, tren garında, otogarda ve adresinize teslim seçenekleri ile kaliteli araçlarla hizmetinizdeyiz. 


Whatsapp Destek

Tag Rental Cars

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?