KVKK Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANICI SÖZLEŞMESİ

TAG RENT A CAR TÜRKİYE WEB SİTESİ KULANIM KOŞULLARI

 1. İşbu tagrentacar.com internet sitesinin (“Site”) kullanımı ve Site ziyaretçilerinin veya Site üzerinden herhangi bir işlem gerçekleştiren kişilerin (hepsi birlikte “Kullanıcı”) Site üzerinden gerçekleştireceği tüm işlemler işbu Kullanım Koşullarına tabiidir. Lütfen Siteyi kullanmaya başlamadan önce Kullanım Koşullarını dikkatle okuyunuz. Bu Siteyi kullanarak kabul etmiş olduğunuz kullanıma ilişkin gelen şartlar ve koşullar işbu Kullanım Koşulları ile tarafınıza açıklanmaktadır.
 1. TAG RENT A CAR(“Tag Rent a Car” veya “Şirket”), Kullanım Koşullarını dilediği zaman, herhangi bir bildirimde bulunmadan Site üzerinden yayınlayarak güncelleme hakkına sahiptir. Kullanım Koşullarında yapılan güncellemeleri takip etmek Kullanıcının sorumluluğundadır. Güncel Kullanım Koşulları, Site üzerinden yayınlandığı andan itibaren geçerli olacaktır.
 1. Aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe Site’de verilen hizmetlerin tamamı ücretsizdir.
 1. Site'de yayınlanan ve telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları TAG RENT A CAR ya da diğer üçüncü kişi ve kuruluşlara ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu materyallere Sitede yer verilmesi Kullanıcılara ve üçüncü kişilere, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. TAG RENT A CAR yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. TAG RENT A CAR, bu tür materyallerin (duvar kâğıdı, ekran koruyucu, reklâm filmi gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izinler verebilir. Bu gibi durumda Kullanıcıların ilgili izinleri almak üzere Site’ üzerinden TAG RENT A CAR ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu sitede yer alan materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan Kullanıcı ‘ya aittir.
 1. Opsiyon, donanım, bilgisi ikinci el iş makinesi stoku, resim, açıklama ve haber başta olmak üzere Sitede yer alan her türlü içerik; (kısaca "Bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, Bilgi'leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, TAG RENT A CAR. Müşteri Hizmetleri'nden temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Site'de yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu Bilgi’ye dayanarak yapabileceği işlemler bakımından TAG RENT A CAR herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
 1. TAG RENT A CAR, önceden haber vermeksizin iş web sitesinde değişiklikler yapabilir.
 1. Sitede yer alan fotoğraf ve videolar, Türkiye'de satılacak modellerden donanım özelliklerine göre farklılık gösterebilir.
 1. TAG RENT A CAR, kendi takdirinde olmak üzere Site’nin içeriğini, Kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve TAG RENT A CAR. Web Sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar. Site'nin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, Sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.
 1. Site üzerinden vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik olarak kişisel bilgilerinizin yer aldığı bölümlere sadece şifre ile girişe olanak tanınmıştır. Söz konusu şifrenin gizli tutulması ve bu şifre vasıtasıyla ulaşılan güncelleme alanlarında, gerekli ayarlamaların yapılması Kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, bu bilgilerin kullanımı ile erişilen alanların güvenliğinden ve üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (şifresinin başka kişiler tarafından kötü niyet ile kullanımı da dahil) oluşabilecek tüm sonuçlardan  doğrudan sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer Kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Burada bahsedilen şekildeki kullanımlardan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk Kullanıcıya aittir.
 1. Kullanıcıların kullandıkları elektronik cihaz(lar)dan ve/veya internet bağlantılarından dolayı olabilecek herhangi bir hata, sistemsel yavaşlık, Site’nin kullanılamaması gibi hallerden TAG RENT A CAR sorumlu tutulamaz.
 2. Site’nin kullanılması, ziyaret edilmesi gibi faaliyetler neticesinde gerçek kişilere ilişkin kişisel veriler işlenmektedir. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilendirme, Site’nin “Kişisel Verilerin Korunması” başlığında yer almaktadır. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında tüzel kişilere ilişkin bilgiler, kişisel veri olarak kabul edilmediği için bu Kanun kapsamına girmemektedir.
 1. Site'nin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi elektronik cihazlarında gerekli virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, Siteye girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
 1. Resmî makamlardan Kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi, yasal taleplerde bulunulması ve/veya Kullanıcının TAG RENT A CAR sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, TAG RENT A CAR, Kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve ilgili tüm yetkili kurum ve kuruluşlara mercîlere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
 1. Kullanıcılar ile TAG RENT A CAR arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, TAG RENT A CAR elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre çözülecektir.
 2. İşbu Kullanım Koşulları ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Kullanıcının bilinen e-posta adresi ve Kullanıcı tarafından bildirilen e-posta adresi/adresleri (hepsi birlikte “Adres”) vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, Siteye bildirdiği Adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda güncellemeleri yapacağını ve/veya Tag Rent a Carna bildireceğini, aksi halde bu Adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

 

Hızlı iletişim
 1. 03122299682
 2. 05422298700
 3. [email protected]

Whatsapp Destek

Tag Rental Cars

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?