Aylık Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralamada Uygun Fiyatlar!

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar kaliteli ve kapsamlı bir hizmet sunan firmamız gerek günlük gerek uzun dönem araç kiralama hizmetlerini en uygun şartlarda sağlamaktadır. En uygun fiyatlar, en kaliteli araçlar, geniş araç yelpazesi ile farklı beklenti ve ihtiyaçlara çözümler üreterek müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Tatil, iş, ziyaret, gezi veya başka amaçlarla seyahat edenlere konforlu ve güvenli hizmet sunmaktadır.

En Uygun Araç Seçenekleri

Farklı kullanım amaçlarına göre beklentiler de değişmektedir. Bu yüzden firmamız vites türleri, yakıt çeşitleri, koltuk sayısı gibi kriterlere göre seçim yapacak müşterilerini düşünerek araç filosundaki çeşitliliği yüksek tutmaktadır. Hangi amaçla olursa olsun araç kiralamanın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız aradığınız aracı bizde bulacaksınız. Ekonomik, orta ve lüks segment araç seçenekleri ile bütçenize uygun seçim yapabilirsiniz.

Araç filomuzu ve araç seçeneklerini, kısa ve uzun dönem araç kiralama şartlarını öğrenmek için dilerseniz web sitemizi ziyaret edebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz telefonla görüşme yoluyla veya ofisimize gelerek çalışanlarımızla iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Son Model Araç Seçenekleri

Araç yelpazemiz içerisinde özel olarak tasarlanmış araçlar farklı amaçlar için araç kiralama hizmeti almayı düşünen müşterilerimiz için hazır beklemektedir. Tüm bakımları yapılmış, temiz ve son model araçlarımız araç kiralamanın keyfini size yaşatacaktır. Kısa veya uzun dönem araç kiralama hizmeti için online rezervasyon yöntemi ile kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. Web sitemizden kiralama süresi belirttiğinizde uygun araçlarımız listelenmekte ve özellikleri görüntülenebilmektedir. Ayırttığınız araç teslim alış tarihinde ofisimizde hazır bekliyor olacaktır.


Whatsapp Destek

Tag Rental Cars

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?