Kızılay Otomobil Kiralama

Kızılay ’da araç kiralamak istiyorum?

Sizlere Kızılay  araç kiralama hizmetleri için cazip ödeme planları ve geniş bir araç filosundan seçim yapma imkanı sunuyoruz. Hızlı ve kolay bir şekilde araç kiralama işlemlerini tamamlayabilir ve aracınızı size çok yakın bir noktadan teslim alabilirsiniz. Uzun süreli ve günlük olarak araç kiralama hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Kızılay 'da araç kiralama yapmak istiyorsanız sadece bizi aramanız yeterli olacaktır.

Ankara kiralık araç kullanarak sadece kiraladığınız aracın fiyatının düşük olmasıyla tasarruf etmezsiniz. Aracın fiyatının yanı sıra kiralık araç kullanırken tasarruf edeceğiniz bazı hususlarda bulunmaktadır. Kiraladığınız araçta yakıt tasarrufu yaparak cebinizden çıkacak para miktarını büyük ölçüde azaltabilirsiniz. Günümüzde maalesef ki yakıt fiyatları oldukça yüksek olduğundan dolayı km başına düşün ücret miktarı da oldukça fazladır. Araç kiraladıktan sonra sürüşünüze dikkat ederek ve birkaç ufak püf nokta ile birlikte Ankara kiralık araç kullanarak büyük bir tasarruf gerçekleştirebilirsiniz. Böylece harcayacağınızdan daha az yakıt tüketerek kiralık araç ile birlikte daha fazla yol gidebilirsiniz. Dilerseniz sizlere Ankara kiralık araç kullanarak nasıl yakıt tasarrufu yapabileceğiniz hakkında püf noktalardan bahsedelim.

Kiralık Araç Kullanarak Nasıl Yakıt Tasarrufu Yapabilirim?

Sizlere vereceğimiz bu püf noktalar araçtan araca ve sürücüden sürücüye göre farklılık göstermektedir. Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise kiralayacağınız aracın doğru bir şekilde seçilmesidir. Bunu en iyi bir örnekle açıklayabiliriz. Örneğin: bir iş için yola çıkacaksınız burada sedan bir araç tercih edebilirsiniz çünkü bu araç işinizi görecektir. Fakat gidip SUV büyük bir araç seçerseniz bu aracın motoru büyük olduğundan dolayı çok daha fazla yakıt tüketimi gerçekleştirecektir. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmamak için sizlere en uygun aracı seçmelisiniz. Doğru bir aracı seçtiğinizde aşağıdaki maddeleri uygulayarak kiraladığınız araçlara yakıt tasarrufu yaptırabilirsiniz.

  • İlk olarak kiraladığınız araçta yüksek hızlara çıkmadan uzak durun. Çok hızlı bir şekilde araç kullanmak oldukça tehlikeli olmasının yanı sıra yüksek miktarda da yakıt yakılmasına neden olacaktır. Araçlar yüksek hızlarda yüksek devirlerde çalıştığı için yaktığı yakıt miktarı da düşük hızdakilerden çok daha fazla olacaktır. Kiraladığınız araçların daha az yakıt yakmasını sağlamak için gaz pedalına yavaş bir şekilde basarak yolunuza devam etmenizi öneririz.
  • Kiralamış olduğunuz aracın lastik basınçlarını kontrol etmenizde fayda vardır. Eğer lastik basınçlarının hepsi aynı değilse veya lastikler inikse bu lastiklere müdahale edilmesi gerekmektedir. Lastik basınçları da aracın yaktığı yakıt ile ilişkilidir. Bundan dolayı aracınızın lastikleri için en uygun olan hava basıncını basarak yolunuza devam edebilirsiniz.
  • Kiraladığınız aracı kullanırken çok fazla ani kalkış ve ani duruş yapmamalısınız. Bu şekilde aracı sürerseniz araba her kalktığında normal gidişinden çok daha fazla zorlanacağı için yakıt miktarı da artacaktır. Bundan dolayı gerektiği yerlerde fren yaparak gerektiği yerde de aracınızı yavaş bir şekilde kaldırarak yakıt tasarrufu yapabilirsiniz.
  • Kiralamış olduğunuz araç ile bir yere gittiğiniz zaman ve durmanız gerekiyorsa mutlaka aracı kapatınız. Aracı kapatmadığınız süre zarfında araç yakıt tüketecektir ve bu olayda aracın yaktığı yakıtı etkileyecektir.
  • Kiralamış olduğunuz aracı sürekli olarak aynı vites de kullanmak aracın yaktığı yakıtı büyük ölçüde etkileyecektir. Araçta vites hızınıza göre artırılıp düşürülmesi gerekmektedir. Eğer yüksek hızlarda düşük vites de arabayı sürerseniz arabanız zorlanacak ve yüksek devirde çalışacaktır. Yüksek devirde çalışan araba da normal sakin bir şekilde çalışan arabaya göre çok daha fazla yakıt tüketimi yapacaktır. Böyle bir yakıt tüketimi ile karşı karşıya kalmamak için vitesi hızınıza göre ayarlamanız gerekmektedir.

Ankara Kiralık Araç Hizmeti Nereden Alabilirim?

Ankara şehrinde kiralık araç hizmeti alabileceğiniz birçok yer mevcuttur. Ankara’da; havaalanında kiralık araç hizmeti veren firmalardan, şehir merkezinde bulunan araç kiralama şirketlerinden veya online olarak araç kiralama hizmeti sunan firmalardan bu hizmeti alabilirsiniz. Araç kiralama hizmeti almadan önce hizmet alacağınız firmanın güvenilir olup olmadığı konusunda internet üzerinden araştırmalar yapmanızı öneririz. Ankara'da her  türlü araç kiralama işlemlerinde, müşterilerin istekleri doğrultusunda yeni bölümler ile birlikte yeni araç filoları ile hizmet vermekte olan Oto kiralama Ankara firmasının hizmetleri son hızla devam etmektedir. Kişisel ihtiyaç ile birlikte insanların gündelik hayatları esnasında kiralama hizmeti yöntemi ile araç sorunlarını çözdüklerini biliyoruz. Bu alanda hizmet sektöründe çeşitli model ve farklı ihtiyaç şekillerine göre araç talepleri oluşmaktadır. Bu hizmetler arasında görülebilen binek oto kiralama hizmeti özel olarak hazırlanarak müşteriler ile buluşturulmaktadır.

Hizmet ağı içerisinde araç kiralama yapan firmaların değişik organizasyonlarda farklı türde araç kiraladıklarını, kişilerin seçimleri üzerinde farklı türde araç isteklerinin arasında bulunan binek oto kiralama işlemlerini, profesyonel bir ortamda sunulan hizmet ağları ile karşılama imkanına sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve özel hazırlanan farklı kampanyalar dahilinde müşterilerin her daim hizmetinde olan  Oto kiralama Ankara firmasının özel olarak hazırlanmış bu kategoride araçlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kiralama hizmetleri arasında binek araç kiralama hizmeti almak isteyen tüm müşterilerin, gönül rahatlığı içerisinde seçimlerini yapabilmeleri için tüm hazırlıklar firma yetkilileri tarafından özel olarak hazırlanmıştır. Seçimler sonrası internet sitesinin iletişim bölümünden yapılacak tüm müracaatlar ile birlikte, istediğiniz model ve istediğiniz tarz araçlar ile araç kiralama işlemleri yapan  Oto kiralama Ankara firmamız ile birlikte artık ihtiyaç duyulabilen tüm BİNEK ARAÇ KİRALAMA işlemlerini rahatlıkla ve profesyonel bir ortamda tamamlayabileceksiniz. Kiralama ve teslim sonrasında herhangi bir prosedür ile uğraşmadan gönül rahatlığı ile işlerinizi tamamlayabilirsiniz.


Whatsapp Destek

Tag Rental Cars

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?