KİRALAMA KOŞULLARI

Madde1: Genel Şartlar
  A) Kiralayan, mülkiyetinde (sorumluluğunda) bulunan aracı, aşağıda belirtilen koşullara uyulması şartıyla kiracıya araç teslim formunda belirlenen süre ve bedelle kiraya vermiştir.

  B) Kiracı, kiralama tarihinin bitiminde aracı kiralayandan onay almadan uzatamaz ve teslim etmek zorundadır. Teslim etmediği takdirde araç çalıntı sayılacak yasal işlemler derhal başlayacaktır.

  C) Kiracı, bu sözleşmeyi imzalamakla aracı hasarsız, kazasız, faal vaziyette, stepnesi dahil beş lastiği, avadanlıkları, ilgili belgeleri ile teslim aldığını, aksine bir anlaşmaya varılmadıysa sözleşmede yazılı gün ve saatte, teslim aldığı şekilde, alındığı yerde yada sözleşmede yazıldığı yerde geri vereceğini kabul etmiştir.

  D) Kiracı, kira bedelini peşinen ödemekle yükümlüdür.

  E) 1(bir) günlük kira 24(yirmidört) saatlik süredir. Haftalık kira 7(yedi), Aylık kira 30(otuz) Yıllık kira 360(üçyüzaltmış) gün üzerinden hesap edilir. 3(üç) saati geçen gecikmeler tam gün olarak hesap edilir.

  F) Kiracı, kira süresini uzatmak istediği takdirde en az 24 saat öncesinden haber vererek (araç müsaitse) web sitesi üzerinden yada iletişim numaraları kullanılarak uzatma talep edilir, talep edilen sürenin bedeli hesaplanarak ve ödeme yapılarak uzatabilir.

  G) Herhangi bir sebepten dolayı aracın değiştirilmesi durumunda bu sözleşmede geçerli maddeler ikame araçlar içinde geçerli sayılacaktır.

  H) Kiranın başlangıç tarihi, bitiş tarihi, çıkış yeri, dönüş yeri, ve saatleri düzenlenen araç teslim formunda belirlenecektir.

  I) Kiralanan tüm araçlar 1(bir) günlük 150(yüzelli) Km ile sınırlıdır. 1 Günden fazla kiralamalarda ve Aylık-Yıllık kiralamalarda Km sınırları sözleşmede belirtildiği şekildedir. Km sınırı aşımlarında araç sınıfına göre ekstra ücret uygulanmaktadır

  J) Kiralama fiyatına araç bakımı ve belirlenen Km dahildir. KDV hariçtir.

  K) Kiralamalarda 1 yıllık ehliyet mecburidir.

  L) Araç sınıfına göre değişiklik gösteren provizyonlar çekilmektedir, provizyonsuz araç çıkışı yoktur.

EHLİYET VE YAŞ
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 20 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.Ayrıca ehliyet en az 1 yıllık olmalıdır.

KİRALAMA SÜRESİ
En az 3 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) kasko dahildir. % 18 KDV (KDV) dahildir. Yakıt kiralayana aittir.48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 3 € EURO'dur.19 kg ve 3 yaş kapasitesine sahiptir.

ÖDEME VE DEPOZİT
Araci teslim alırken nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.

SİGORTA
Tüm araçlarımız en fazla 3 yaşında olup Rent A Car kaskoludur.
Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahildir.

TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

Hızlı iletişim
  1. 03122299682
  2. 05422298700
  3. [email protected]

Whatsapp Destek

Tag Rental Cars

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?